Producenci
KINGSTON Exodia 128GB USB3.2 red
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 g |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 lub nowszy Tak |
| Pojemność | 128 GB |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux 2.6.x lub nowsza wersja Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać uderzeń i wstrząsów. Nie narażać na działanie wilgoci. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
Gwarancja 60 miesięcy