Producenci
KIOXIA Exceria Plus 128GB microSD G2 UHS I U3 V30 with adapter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Podkładka tłumiąca | A2 |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Obsługiwane systemy plików | exFAT |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Prędkość zapisu nośnika | 50 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 160 MB/s |
| Pojemność | 128 GB |
| Cechy | |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna Odporny na wstrząsy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Napięcie pamięci | 2.7 3.6 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 0,3 g |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 127 mm |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
| Wysokość opakowania | 4,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE RCM RoHS |
Gwarancja 60 miesięcy