Producenci
KIS 8071800 1783 kosz na śmieci Prostokątny Czarny, Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Pedał |
| Całkowita pojemność | 30 l |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ilość | 1 |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Kąt otwarcia pokrywki | 90° |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od ognia. Nie używać do przechowywania materiałów niebezpiecznych. Regularnie czyścić, aby uniknąć przykrych zapachów. |
Gwarancja 24 miesiące