Producenci
KNIPEX OBCINAK DO RUR KOMPOZYTOWYCH I PLASTIKOWYCH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | SVHC |
| Cechy | |
| Typ produktu | Nożyce do rur |
| Kolor produktu | Czerwony Niebieski Czarny Aluminiowy |
| Odpowiednie do materiałów | Plastik |
| Średnica cięcia (max) | 2,6 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Długość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 391 g |
Gwarancja 24 miesiące