Producenci
KNIPEX obcinak do rur 25mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Plastik, Stal |
| Średnica przewodu (max) | 2,5 cm |
| Typ produktu | Ręczny obcinacz do kabli |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor uchwytu | Czerwony |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 185 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 172 g |
Gwarancja 24 miesiące