Producenci
KODAK BATERIE ALKALICZNE XTRALIFE AA LR6 5+5 (10 PACK)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Ilość dołączonych baterii | 10 szt. |
| Rozmiar baterii | AA |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Pozostałe funkcje | |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Ilość | 10 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie połykaj baterii – grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia. Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach. Nie wrzucaj do ognia – grozi to wybuchem. |
Fabryczna Gwarancja