Producenci
KODAK BATERIE ALKALICZNE XTRALIFE AA LR6 BLISTER X 10 SZT.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 12 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 54 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 25 °C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 1050 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | AA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Ilość dołączonych baterii | 10 szt. |