Producenci
KODAK BATERIE ALKALICZNE XTRALIFE AAA LR3 X 60 SZT.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Średnica | 10,5 cm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 25 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 54 °C |
| Bateria | |
| Ilość dołączonych baterii | 60 szt. |
| Pojemność baterii | 2700 mAh |
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie połykaj baterii – grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia. Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach. Nie wrzucaj do ognia – grozi to wybuchem. |
Brak gwarancji