Producenci
KODAK BATERIE ALKALICZNE XTRALIFE ALK.LR14 "C" BLISTER [KPL=2SZT]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 70 g |
| Wysokość produktu | 49,5 mm |
| Głębokość produktu | 25,6 mm |
| Szerokość produktu | 25,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 54 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 25 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Bateria | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Pojemność baterii | 7000 mAh |
| Rozmiar baterii | C |