Producenci
KODAK BATERIE ALKALICZNE XTRALIFE ALK.LR20 "D" BLISTER [KPL=2SZT]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 141 g |
| Wysokość produktu | 60,5 mm |
| Średnica | 3,33 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 25 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 54 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Pojemność baterii | 15500 mAh |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rozmiar baterii | D |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia – grozi to wybuchem. Nie połykaj baterii – grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia. Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach. |
Fabryczna Gwarancja