Producenci
KODAK BATERIE ALKALICZNE XTRALIFE ALK.LR3 BLISTER [KPL=4SZT]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 12 g |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Średnica | 1,05 cm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 75% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 54 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 25 °C |
| Bateria | |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Wolne od Metali ciężkich | Cd (kadm) Pb (ołów) Hg (rtęć) |
| Pojemność baterii | 1050 mAh |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
Fabryczna Gwarancja