Producenci
KODAK BATERIE LITOWE MAX CR 1632 BLISTER X 2 SZT.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 2 g |
| Wysokość produktu | 3,2 mm |
| Średnica | 1,6 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 25 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Bateria | |
| Rozmiar baterii | CR1632 |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Pojemność baterii | 120 mAh |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia – grozi to wybuchem. Nie połykaj baterii – grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia. Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach. |
Fabryczna Gwarancja