Producenci
KODAK BATERIE LITOWE MAX CR 2430 BLISTER X 2 SZT.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Średnica | 2,4 cm |
| Waga produktu | 4,1 g |
| Wysokość produktu | 3 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 25 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Pojemność baterii | 280 mAh |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Rozmiar baterii | CR2430 |