Producenci
KODAK ŁADOWARKA K620-E + 4 AKUMULATORKI 2100 MAH BLISTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Zgodne rodzaje baterii | AA, AAA |
| Zgodne technologie baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Moc | |
| Czas ładowania | 5 h |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Waga produktu | 330 g |
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Wysokość produktu | 1050 mm |
| Wydajność | |
| Model | Domowa ładowarka akumulatorów |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość opakowania | 237 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 343 g |
| Szerokość opakowania | 1080 mm |
| Ilość | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Baterie w zestawie | Tak |