Producenci
KOMPAKTOWY SERWER PLIKÓW NAS 2BAY 12TB WDBVBZ0120JCH-EESN WDC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Taktowanie procesora | 1,3 GHz |
| Model procesora | Armada 385 |
| Typ procesora | Marvell |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Status |
| Obudowa | Komputer stacjonarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Szerokość produktu | 99,1 mm |
| Wysokość produktu | 171,4 mm |
| Głębokość produktu | 154,9 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Obsługa iSCSI | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Wydajność | |
| Model | NAS |
| Cechy kopii zapasowej | Chmura |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 10 Education Windows XP Home Windows XP Home x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Enterprise Windows Vista Home Basic x64 Windows 10 Education x64 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows Vista Enterprise Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 Home Premium x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Starter x64 Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows XP Professional Windows 10 Pro Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium |
| Zainstalowany system operacyjny | My Cloud OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | HDD |
| Pojemność dysku | 6 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 3.5" |
| Usługa RAID | Tak |
| Interfejs napędów pamięci masowej | Serial ATA III |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 12 TB |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków | 2 |
| Obsługiwane systemy plików | NTFS HFS ext2 ext4 ext3 Gruby FAT32 |
| Poziomy RAID | 0 1 JBOD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84714100 |