Producenci
KONTROLER DO ROZPOZNAWANIA TWARZY DAHUA ASI6213J-MW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Alarm pod przymusem | Tak |
| Alarm temperatury | Tak |
| Interoperacyjność | CGI |
| Model | Terminal do rozpoznawania twarzy |
| Kontrola zamka | Tak |
| Pojemność hasła | 6000 |
| Przycisk wyjścia | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Rekordowa pojemność | 150000 |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Otwarty protokół urządzeń nadzorowanych (OSDP) | Tak |
| Obsługa zestawu do tworzenia oprogramowania (SDK) | Tak |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Interfejs Wiegand | Tak |
| Okres wakacyjny | 128 h |
| Pojemność twarzy | 6000 |
| Dokładność rozpoznawania twarzy | 99,5% |
| Czas rozpoznawania twarzy | 0,3 s |
| Odległość rozpoznawania twarzy | 0,3 - 1,5 m |
| Pojemność użytkownika | 6000 użyt. |
| Anti-passback | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 24 W |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 87,5 mm |
| Wysokość produktu | 174 mm |
| Głębokość produktu | 22,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowy |
| Porty i interfejsy | |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4; RTSP; RTP; TCP; UDP; P2P |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Kamera | |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Światło podczerwone (IR) | Tak |