Producenci
KONTROLER DOSTĘPU DAHUA ASC1204B-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Użytkownicy kart | 100000 |
| Maksymalna liczba drzwi | 4 drzw. |
| Interfejs | RJ-45 / RS-485 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |