Producenci
KONTROLER RAID ADAPTEC 8885Q 12Gb/s 16P (8W/8Z) SGL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | PMC PM8063 |
| Moc | |
| Napięcie | 3.3, 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 167 mm |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Poziomy RAID | 10 1 60 5 0 1E 50 6 |
| Online Capacity Expansion | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 12 Gbit/s |
| Migracji poziomu RAID | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 256 |
| Obsługa SSD | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 700000 h |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1024 MB |
| Układ | MD2 |
| Porty i interfejsy | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA SAS |
| Interfejs hosta | PCI Express x8 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Porty wewnętrzne mini-SAS | 2 |
| Porty zewnętrzne mini-SAS | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Tak |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Ilość | 1 |
| Rozmiar karty PCI | Pełna wysokość (nisko profilowy) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |