Producenci
KOSIARKA ŻYŁKOWA 18V 4Ah STC1840EPC BLACK DECKER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom ciśnienia akustycznego | 80 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 96 dB |
| Typ głowy | Żyłka |
| Szybkość obrotowa | 7200 RPM |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Średnica liny | 1,6 mm |
| Druga rączka | Tak |
| Teleskopowy | Tak |
| Średnica cięcia (max) | 30 cm |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
| Moc | |
| Moc | 18 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,25 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. Wear protective eyewear and clothing while operating. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy