Producenci
KRUGER&MATZ RADIO SAMOCHODOWE KM2016 CARPLAY/ANDROIDAUTO 1DIN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,36" |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Pozostałe funkcje | |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Radio | |
| Radio | Samochód |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Zegar | |
| Alarm | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące