Producenci
KSC-PSW7EQ SUBWOOFER AKTYWNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Klasa wzmacniacza | D |
| Pilot zdalnego sterowania | Przewodowa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Subwoofer | |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Typ produktu | Subwoofer |
| Czułość głośnika niskotonowego | 89 dB |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 160 W |
| Pasmo przenoszenia subwoofera | 40 - 200 Hz |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał membrany głośnika subwoofera | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące