Producenci
Kabel ATEN 2L-7D03U (3m; DVI-D, Mini Jack x2, USB M - 2x Mini Jack, DVI-D, USB typ B M; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Długość kabla | 3 m |
| Złączka 1 | DVI-D, USB A, 2 x 3.5mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj portu wideo | DVI-D |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | DVI-D, USB A, 2 x 3.5mm |
| Złącze 1 | Męska |
| Dane opakowania | |
| Waga produktu | 372 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 372 g |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 9,3 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,2 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |