Producenci
Kabel ATEN 2L-7D05U (5m; DVI-D, Mini Jack x2, USB M - 2x Mini Jack, DVI-D, USB typ B M; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Złączka 1 | USB Type-A/3.5mm/DVI-D |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | USB Type-B/3.5mm/DVI-D |
| Rodzaj portu wideo | DVI-D |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 5 m |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 553 g |
| Wysokość opakowania | 50,8 mm |
| Szerokość opakowania | 254 mm |
| Waga produktu | 553 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys. | 440 x 410 x 200 mm |
| Złącze(a) | 2 x DVI-D, 2 x USB A, 4 x Audio, 2 x Mic |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,9 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 11,1 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |