Producenci
Kabel GEMBIRD CC-DP-HDMI-10M (DisplayPort męski do HDMI męski; 10m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 10 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar przewodu AWG | 28 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Praca dwukierunkowa | Nie |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać uszkodzonych kabli. Unikać kontaktu z wodą. Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące