Producenci
Kabel GEMBIRD CC-DP-HDMI-5M (HDMI M - DisplayPort M; 5m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 1 | HDMI + 3.5mm |
| Złącze 2 | Męska |
| Zestaw układów | CH7101 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Długość kabla | 5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) |
| Złącze 1 | Męska |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 344 g |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać uszkodzonych kabli. Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji. Unikać kontaktu z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące