Producenci
Kabel GEMBIRD CC-HDMI4-20M (HDMI M - HDMI M; 20m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Długość kabla | 20 m |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,12 kg |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią. Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła. Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych. |
Gwarancja 24 miesiące