Producenci
Kabel GEMBIRD CC-HDMI4L-6 (HDMI M - HDMI M; 1,8m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 1 | Męska |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Tworzywo kabla | Stal pokryta miedzią (CCS) |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią. Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła. Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych. |
Gwarancja 24 miesiące