Producenci
Kabel GEMBIRD CC-SATAM-DATA (SATA - SATA ; 0,50m; kolor czerwony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Typ przewodu | SATA III |
| Rodzaj złącza | Złącze żeńskie / złącze żeńskie |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 19 g |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys.) | 310 x 400 x 300 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnym środowisku. Upewnić się, że kabel jest odpowiednio zamocowany i nie jest narażony na uszkodzenia mechaniczne. Unikać ekspozycji na wysokie temperatury. |
Gwarancja 24 miesiące