Producenci
Kabel GEMBIRD CCA-418M (Mini Jack x2 M - 4-Pin, Jack stereo 3,5 mm F; 0,20m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | 2 x 3.5mm |
| Złączka 1 | 3.5mm |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Złącze 2 | Męska |
| Dane opakowania | |
| Waga produktu | 18 g |
| Ilość sztuk | 200 |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,53 g |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać produktów z uszkodzoną izolacją. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w miejscach narażonych na wysoką wilgotność. |
Gwarancja 24 miesiące