Producenci
Kabel GEMBIRD CCP-DPM-VGAM-6 (D-Sub (VGA) M - DisplayPort M; 1,8m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja DisplayPort | 1.1 |
| Szybkość przesyłania danych | 10,8 Gbit/s |
| Złączka 1 | VGA (D-Sub) |
| Głębia kolorów | 24 bit |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2048 x 1536 px |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 160 g |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,8 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 370 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać uszkodzonych kabli. Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji. Unikać kontaktu z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące