Producenci
Kabel GEMBIRD CCP-MUSB2-AMBM-1M (Micro USB M - USB M; 1m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 1 | Micro-USB B |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | USB A |
| Długość kabla | 1 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 38 g |
| Średnica przewodu | 4,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom. Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu. Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące