Producenci
Kabel GEMBIRD CCP-MUSB3-AMBM-0.5M (USB M - Micro USB M; 0,50m; kolor niebieski)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | Micro-USB B |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 600 Mbit/s |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Złączka 1 | USB A |
| Kolor kabla | Niebieski |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18 g |
| Średnica przewodu | 6,3 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Wysokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 200 szt. |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,0348705 cm3 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,8 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla. Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony. Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące