Producenci
Kabel GEMBIRD PC-189 (C13 / IEC C13 / IEC 320 C13 - C14 ; 1,8m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | C14 panel |
| Złączka 2 | C14 panel |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 117 g |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać kabel z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu kabla z wodą. Nie używać kabla, jeśli jest uszkodzony. |
Gwarancja 24 miesiące