Producenci
Kabel GEMBIRD UAE-01-10M (USB M - USB F; 10m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze żeńskie |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor kabla | Czarny |
| Długość kabla | 10 m |
| Złączka 1 | USB A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | USB A |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 344 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom. Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu. Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące