Producenci
Kabel GEMBIRD UAE-01-5M (USB 2.0 M - USB 2.0 F; 5m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor kabla | Czarny |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 2 | USB A |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze żeńskie |
| Złączka 1 | USB A |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 204 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom. Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu. Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące