Producenci
Kabel HDMI PHS Ethernet 2.1 A-A St/St 50.0m 8K60Hz HDRopt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 5120 x 2880 7680 x 4320 3840 x 2160 2560 x 1440 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Długość kabla | 50 m |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Kolor produktu | Czarny |
| HDCP | Tak |
| Szerokość pasma | 48000 MB/s |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Typ przewodu | Round cable |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Rozszerzone dane identyfikacyjne wyświetlacza (EDID) | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał obudowy złącza | Cynk |
| Tworzywo kabla | Swiatłowód |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,2 kg |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Pozostałe funkcje | |
| Wysokość produktu | 50000 mm |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Szerokość produktu | 49 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 250 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11 kg |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8544421000 |
Gwarancja 24 miesiące