Producenci
Kabel KVM ATEN 2L-5210P z wtykiem PS/2, długość 10m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Długość kabla | 10 m |
| Złączka 2 | SPHD-15 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Złączka 1 | HDB-15, 2xPS/2 |
| Dane opakowania | |
| Waga produktu | 850 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 850 g |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 17 kg |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17,7 kg |
Gwarancja 24 miesiące