Producenci
Kabel Lanberg M/M HDMI - micro HDMI v1.4 1m 4K 3D czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Złącze 2 | Męska |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 2 | HDMI Typu D (Micro) |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Szybkość przesyłania danych | 10,2 Gbit/s |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 49 g |