Producenci
Kabel USB 2.0 (AM/8-pin lightning M) 1m biały Gembird
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Złączka 2 | USB A |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | Lightning |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Długość kabla | 1 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy (max) | 2,1 A |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
Gwarancja 24 miesiące