Producenci
Kabel USB 2.0 (AM/8-pin lightning M) Gembird CC-USB2-AMLML-0.2M (0,2 m)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złączka 2 | Micro-USB B/Lightning |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Pleciony |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Moc | |
| Prąd wejściowy (maks.) | 2,1 A |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące