Producenci
Kabel USB 2.0 (AM/8-pin lightning M) oplot tekstylny 2m biały Gembird
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Złączka 1 | Lightning |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złączka 2 | USB A |
| Moc | |
| Prąd wejściowy (maks.) | 2,1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica przewodu | 4,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
Gwarancja 24 miesiące