Producenci
Kabel USB 2.0 - typ C (CM/CM) 1m czarny Gembird
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 2 | USB C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Rodzaj opakowania | Skrzynka |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS CE |
Gwarancja 24 miesiące