Producenci
Kabel USB 3.0 typ C(AM/CM) 3m biały Gembird
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 600 Mbit/s |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Długość kabla | 3 m |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB A |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | USB C |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy (max) | 3 A |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Szerokość opakowania | 25 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące