Producenci
Kabel USB-C 3.0 męski do DisplayPort męski 1.8m (szary) Gembird
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 7 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Głębia kolorów | 16 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złączka 1 | USB Type-C |
| Złącze 2 | Męska |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Średnica przewodu | 4,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
Gwarancja 24 miesiące