Producenci
Kabel UTP GEMBIRD PP12-3M/BK (3m; UTP; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 1 | Męska |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard kabla | Cat5e |
| Długość kabla | 3 m |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością. Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące