Producenci
Kabel UTP GEMBIRD UPC-5004E-SOL (UTP; 305m; kat. 5e; kolor szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 1 | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 305 m |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złączka 2 | Nie |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące