Producenci
Kabel UTP GEMBIRD UPC-5004E-SOL/100 (UTP; 100m; kat. 5e; kolor szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Kolor produktu | Szary |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Długość kabla | 100 m |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
Gwarancja 24 miesiące