Producenci
Kabel adapter Lanberg CA-DPHD-10CC-0030-BK DisplayPort (M) -> HDMI 3m (M) czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 1 | Męska |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Długość kabla | 3 m |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Wersja DisplayPort | 1.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 8,64 Gbit/s |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Waga wraz z opakowaniem | 95 g |
| Ilość sztuk | 1 |