Producenci
Kabel audio Jabra 8735-019 0,5 m QD 3.5mm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 2 | 3.5mm |
| Rozmiar złącza 1 | Pleciony |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | QD |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 50 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85189000 |
Gwarancja 24 miesiące