Producenci
Kabel instalacyjny Cat6 U/UTP 4P23 305.00m szary LSZH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 2 | Nie |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Złącze 1 | Nie |
| Długość kabla | 305 m |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złączka 2 | Nie |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Typ przewodu | Stały |
| Kolor produktu | Szary |
| Złączka 1 | Nie |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Grubość osłonki | 6,2 mm |
| Waga produktu | 11,2 kg |
| Wysokość produktu | 6,2 mm |
| Głębokość produktu | 305000 mm |
| Szerokość produktu | 6,2 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,7 kg |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Średnica izolacji zewnętrznej | 1,035 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Halogen |
Gwarancja 24 miesiące